Facebook E-mail
magnify
Home Reporty Report: Draci porazili po trápení Beroun

Report: Draci porazili po trápení Beroun

Publikované dne 7.3.2012 podle v Reporty

Záchrana se blíží, Draci v play-out zatím drží náskok na Beroun a pomohl tomu právě zápas s Medvědy doma. Kluci je porazili 7:4, nicméně z jednoznačné záležitosti se stalo dráma.

Hokej byl na to, že již prakticky o nic nejde, poměrně zajímavý, paradoxně tomu napomohly chyby v obraně obou mužstev a krásné góly. Sešla se i příjemná návštěva 1200 diváků, tedy tolik, co přišlo v Olomouci na úvodní zápasy play-off s Benátkami. Hodnotit se dá i atmosféra, která samozřejmě nebude tak výborná jako v zápasech s Olomoucí a pod., přesto se lidi snažili a fandit šlo.

Choreo žádné připraveno nebylo, cílem bylo se hlavně pořádně bavit a podpořit hráče v zápase o důležité tři body. Za zmínku pak stojí přibližně pětiminutový zpívaný chorál spuštěný na konci druhé třetiny, ke kterému se často kromě kotle přidávaly i další části stadionu, chvílemi aspoň potleskem celý zimák.

Jinak byla atmosféra slabší než v posledních dnech, v kotli bylo mnoho nových “náplav”, které v závěru utkání asi postrádaly hlasivky a síly. Hlavně s poslední třetinou z tohoto pohledu velké zklamání.

Snad se to v dalších zápasech ještě zlepší, v sobotu hostíme Kadaň, v pondělí pak Písek a ve středu Most. Tak odpočívejte, očekává se opět maximální nasazení lidí v kotli.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>